aboutus-partner

 

Тимот на Аналитика има големо искуство во менаџирање и имплементација на проекти како од мултилатерални (ЕУ,ООН) и билатерални поддржувачи (Јапонија, Норвешка. Швајцарија, САД, Холандија, Турција и др.), меѓународни финансиски институции (ЕБРД, ЕИБ, Светска банка и др.), фондации како и од приватниот сектор.

Имајќи го ова предвид Аналитика е отворена за соработка и покани за партнерсва при аплицирање на заеднички проекти и менаџирање на истите.

За повеќе информации Ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


Тековни партнери на Аналитика:

e-max.it: your social media marketing partner

Следете не

FacebookFlickrTwitterYoutube

Најнови твитови